Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.01.2013 15:18
Sprawdziliśmy Lightning Returns w akcji!
910V

Sprawdziliśmy Lightning Returns w akcji!

Dotychczasowo prezentowane materiały z Lightning Returns: Final Fantasy XIII nie rozpaliły serc miłośników role-playów. I nie ma się co dziwić - ogólnodostępnych informacji jest cały czas zbyt mało. Z odsieczą idzie PSX Extreme. Wysłaliśmy Komodo do Paryża, by sprawdzić dla Was dokładnie grywalny kod z finalnego epizodu dziejów Lightning. 

xxxxx

Square Enix wypuściło w połowie stycznia trzecią wersję zwiastuna z imprezy Jump Festa, ale - powiedzmy sobie szczerze - rzecz wcale nie rozwiała wątpliwości, które coraz mocniej narastają w temacie nowego RPG-a od Square Enix. Wiemy już na pewno, że Błyskawica powalczy w nowej grze samotnie i że system walki będzie tym razem bardziej nastawiony na akcję. Czy będziemy mieć jednak w Lightning Returns do czynienia z motywami zręcznościowymi, rodem z Kingdom Hearts? Czy Square Enix ponownie posłuży się delikatnie zmienionymi graficznie modelami znanych już lokacji czy też zaproponuje kompletnie nowe, fascynujące środowisko? Na ile godzin gameplayu możemy liczyć? Jakie nowe atrakcje i tryby zabawy szykuje dla nas ekipa deweloperów prowadzona przez Motomu Toriyamę? Na wszystkie wymienione pytania (i znacznie więcej) odpowie tekst, który przygotowaliśmy dla Was w nowym, 186  numerze PSX Extreme."Zupełnie niespodziewanie bohaterka przybiera rolę detektywa przesłuchującego świadków i badającego pozostawione przez mordercę poszlaki. Spore znaczenie ma w tym przypadku obserwacja zachowania tłumu – tłoczący się w jednym miejscu, lub dziwnie zachowujący ludzie, mogą bowiem wskazywać kolejne miejsca warte rzucenia okiem".


Zapowiedź została uzupełniona m.in. o nasz wywiad z Motomu Toriyamą, który jest reżyserem Lightning Returns. Nowy, 186 numer PSX Extreme, znajdziecie w sprzedaży od 31 stycznia.

Tagi: lightning returns: final fantasy XIII polska psx extreme Square Enix