Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 08.01.2013 19:18
Zapowiedź LEGO Marvel Super Heroes w GI
869V

Zapowiedź LEGO Marvel Super Heroes w GI

Po bardzo udanym LEGO The Lord of the Rings, fanów produkcji Traveller's Tales spotkał zapewne srogi zawód, gdy okazało się, że kolejnym projektem dewelopera będą mniejsze gry na licencji Legends of Chima. Na szczęście studio ma w zanadrzu jeszcze jeden tytuł, tym razem godny swoich poprzedników. Miłośnicy duńskich klocków mogą szykować siano na LEGO Marvel Super Heroes.

xxxxx

Najnowszy numer magazynu GameInformer przyniósł dobre nowiny dla graczy, którzy na zbieraniu wirtualnych klocków zjedli zęby. LEGO Marvel Super Heroes opowiadać będzie świeżą historię, w której Nick Fury zaprosi do współpracy Iron Mana, Hulka, Thora, Spider-Mana oraz Wolverine'a, aby obronić naszą planetę przez Lokim i Galactusem.

 

W grze pojawi się ponad sto grywalnych postaci, a rozgrywka tradycyjnie już składać się będzie z elementów platformowych, puzzli, walce oraz zbieractwa. Tytuł ten ukaże się na PS3, X360, Wii U, 3DS, DS oraz PS Vita w momencie, gdy na półkach sklepowych pojawią się klocki z serii LEGO Marvel Super Heroes.

 

Tagi: Lego LEGO Marvel Super Heroes Traveller's Tales Warner Bros.