Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 02.01.2013 11:39
Remedy ujawni swoją nową grę w tym roku
558V

Remedy ujawni swoją nową grę w tym roku

Wydane na początku zeszłego już roku American Nightmare rozczarowało wielu fanów pisarza, będąc raczej niezbyt wykwintną przekąską niż konkretną dokładką po Alan Wake. W ciemnym tunelu, gdzieś w oddali majaczy jednak światło - Remedy poinformowało nas ostatnio o tym, że w tym roku dostaniemy zapowiedź ich nowego projektu.

xxxxx

 

Oficjalny, facebookowy profil podał, iż studio zamierza w tym roku podzielić się z społecznością graczy swoimi planami, co zostało przekazane także przez stronkę będącą wizytówką Alana na fejsie. Czyżby chodziło o pełnoprawną kontynuację Alan Wake?

 

Również Sam Lake, scenarzysta Alana i Maxa Payne'a, z radością oznajmił na Twiterze, iż w 2013 roku studio gotowe będzie, aby ujawnić to, nad czym pracowało przez ostatnie lata.

 

 

W temacie Alan Wake 2 już od jakiegoś czasu da się słyszeć przeróżnego rodzaju domysły i niepotwierdzone informacje, w tym od osób z Remedy, które jasno daje znać, iż nie skończyło swojej przygody z tkwiącym w koszmarze pisarzem. Pierwsza część była znakomita - oby sequel ukazał się na rynku i tym razem odniósł komercyjny sukces.

Tagi: alan wake 2 next gen remedy