Nordycki bóg krzesze iskry na PSP i PS3

Wideo
723V
Nordycki bóg krzesze iskry na PSP i PS3
Bartosz Dawidowski | 04.07.2010, 17:59

Studio deweloperskie Frima skończyło prace nad scrollowaną bijatyką 2,5 D pod tytułem Young Thor. Gra ukaże się w kategorii tytułów Minis na PS Store już 20 lipca. Zobaczcie jak wygląda gameplay tej sympatycznej gierki.

Studio deweloperskie Frima skończyło prace nad scrollowaną bijatyką 2,5 D pod tytułem Young Thor. Gra ukaże się w kategorii tytułów Minis na PS Store już 20 lipca. Zobaczcie jak wygląda gameplay tej sympatycznej gierki.xxxxx


Scrollowane bijatyki wiecznie żywe! Young Thor raczej nie zdobędzie nagród w branżowych konkursach, ale za to cena tego tytułu (ok. 20 zł) powinna przekonać pewną ilość graczy do nordyckiego projektu. Young Thor to jeden z pierwszych tytułów kategorii Minis, który został zbudowany zarówno z myślą o handheldzie, jak i dużej konsoli Sony.

Cena jest niezła, kreskówkowa nordycka mitologia może dać sporo frajdy (podróżujemy po Midgardzie i Asgardzie, walczymy m.in. z Hel, Nidhoggiem itp.). Gameplay niestety niczym specjalnym się nie wyróżnia. Zagracie w ten tytuł?

 

 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych