Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.06.2010 18:52
Fable 3 pocięte na kawałki
556V

Fable 3 pocięte na kawałki

Peter Molyneux jest bardzo pewny swojego nowego dzieła z serii Fable. Sławny twórca gier chce zarobić na Fable 3 przynajmniej 150 milionów dolarów. W osiągnięciu celu ma pomóc Xbox Live.xxxxx


Po sukcesie wydawania Fable 2 w odcinkach do pobrania na Xbox Live, nie powinno być zaskoczeniem, że Peter Molyneux chce powtórzyć znany już ruch. Jak donosi redakcja GamesIndustry Lionhead Studios potwierdziło chęć wydawania Fable 3 w epizodach "zaraz po tym, jak pełna wersja gry trafi do sklepów 26 października, w wersji na X360 i PC".

Molyneux nie wyjaśnił, co w jego rozumieniu oznacza fraza "zaraz", więc nie wiemy dokładnie jak szybko możemy spodziewać się Fable w odcinkach na XBL. Wiadomo natomiast, że dostaniemy pierwszy epizod za darmo. Jest to około godzina gratisowego gameplayu. Po 60 minutach zabawy pojawi się komunikat i pytanie: "czy chcesz kontynuować przygodę?". Po uiszczeniu parudolarowej opłaty można będzie błyskawicznie ściągnąć następną porcję Fable 3.

Peter Molyneux powiedział również, że Fable 3 powinno sprzedać się w ok. 5 milionach kopii na całym świecie (PC i X360) i wygenerować przychód w wysokości 150 milionów dolarów. Jeśli tak się nie stanie cała marka Fable poniesie porażkę. Dosyć śmiałe oczekiwania, prawda?

Tagi: