Redfall może zostać opóźniony? Nieciekawe doniesienia na temat premiery ex'a Xboksa

Plotka
886V
Redfall może zostać opóźniony? Nieciekawe doniesienia na temat premiery ex'a Xboksa
Kajetan Węsierski | 16.01, 08:30

Najnowsze doniesienia na temat wyczekiwanego projektu od Arkane Studios zdecydowanie nie napawają optymizmem. Insiderzy informują, że gra może zaliczyć obsuwę.

Informacje o Redfall pojawiły się pierwszy raz we wrześniu ubiegłego roku i bardzo szybko nakręciły fanów oczekujących przygody w tym stylu. Tytuł ma być jednym z tych, które Bethesda wyda ekskluzywnie na Xboksy oraz PC, co sprawia, że jest podwójnie mocno wyczekiwany przez społeczność. Zresztą, nie można się temu absolutnie dziwić.

Jesteście wśród oczekujących? Niestety możliwe, że mamy dla Was złe wiadomości. Podczas podcastu Defining Duke MrMattyPlays oraz Lord Cognito zgodnie poinformowali, że data premiery Redfall może być niestety opóźniona. Jak przekazali, tytuł może zostać przesunięty z okresu wakacji w 2022 roku aż do okresu świątecznego. Mówimy więc o kilkumiesięcznej obsuwie.

Trzeba jednak zaznaczyć, że choć obaj niejednokrotnie dzielili się trafnymi informacjami, to wciąż mówimy tu zaledwie o plotce. Sami wspomnieli, że słyszeli zaledwie pogłoski, które pochodzą od nietypowego źródła. Pozostaje więc podejść do tematu z pewnym dystansem, ale mieć na względzie, że rzeczywiście może tu dojść do pewnych przetasowań. Czekacie na tę grę?

Źródło: https://gamerant.com/redfall-release-date-delay/

Komentarze (127)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych