Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.09.2021 12:30
Redfall wyciek
3211V

Redfall wyciekł! Poznajcie szczegóły eksluzywnej gry z Xbox Series X|S i PC od Arkane i zobaczcie zdjęcia

Czekacie na nową grę od Arkane? Do Sieci wyciekły właśnie pierwsze informacje i zrzuty ekranu (prawdopodobnie z wczesnej wersji gry).

Redfall, który został zapowiedziany podczas tegorocznego E3, zapowiada się wyśmienicie. Przy okazji prezentacji dostaliśmy naprawdę interesujący zwiastun, a w kolejnych tygodniach na jaw wychodziły kolejne wiadomości na temat produkcji - jak choćby ta, że wszystko powstaje już od blisko 4 lat. Jest więc na co czekać i nie może być to żadnym zaskoczeniem.

Teraz w Internecie pojawiła się masa szczegółów odnośnie do projektu oraz sporo zdjęć z gry. I zdecydowanie jest o czym pisać. Gra opisywana jest jako projekt z otwartym światem, który ma być czymś pomiędzy Borderlands a ostatnią odsłoną The Legend of Zelda oraz Ghost of Tsushima. Twórcy zaoferują nam rozbudowaną główną oś fabularną, a przy tym także liczne wątki poboczne.

Redfall można przechodzić w pojedynkę albo w trybie współpracy, a do wyboru dostaniemy początkowo aż sześć postaci, z których każda będzie na swój sposób unikalna - u jednego bohatera będzie to ptak działający jak dron, a u innego umiejętności maskowania czy teleportacja na krótki dystans. Opcje pokonywania kolejnych misji będą zależne od nas - albo na całego ze spluwami w rękach, albo powoli i w trybie skradania.

Projekt zaoferuje przy tym walki z bossami nawiązujące do tych z Borderlands, a sama mapa rozmiarem ma przypominać tę, którą dostaliśmy przy okazji Fallout 76. Jeśli chodzi o broń - będzie iście szeroki wachlarz - od karabinów, aż po wyrzutnie kołków. Jakby tego było mało, w galerii poniżej możecie sprawdzić zrzuty ekranu, które pochodzą prawdopodobnie z wczesnej wersji gry. Trzeba więc zaznaczyć, że graficznie wszystko może się różnić na późniejszych etapach.

Źródło: https://www.reddit.com/user/RagnarokTyr/comments/pm4jz0/redfall_playtest_images_upcoming_arkane_game/

Tagi: Arkane Austin Bethesda Softworks Redfall