Serial The Last of Us z kolejnym znanym nazwiskiem. Obsadzono rolę Riley

Filmy i seriale
1570V
Serial The Last of Us z kolejnym znanym nazwiskiem. Obsadzono rolę Riley
Kajetan Węsierski | 15.01, 11:30

Poznaliśmy kolejne nazwisko, które będziemy mogli obserwować podczas seansu The Last of Us. Wiemy, kto wcieli się w Riley - przyjaciółkę Ellie z dzieciństwa.

Serial "The Last of Us" to prawdopodobnie jedno z najbardziej wyczekiwanych widowisk przez fanów gier wideo. Choć dalej nie znamy oficjalnej daty produkcji, to wiele wskazuje na to, iż pierwsze odcinki mają się pojawić jeszcze w tym roku. Byłaby to bez wątpienia bardzo pozytywna wiadomość i coś, co ucieszyłoby wielu wyczekujących. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak mocne nazwiska przyjdzie nam obserwować na ekranie.

Wczoraj późnym wieczorem pojawił się bardzo interesujący artykuł w serwisie Deadline. Dowiadujemy się z niego o nowym angażu do wyczekiwanego serialu. Okazuje się, iż w produkcji będziemy mogli zobaczyć Riley Abel, w którą wcieli się Storm Reid! Aktorkę możemy kojarzyć z serialu "Euforia", który robi furorę na HBO Go, a także ze średnio przyjętego filmu sprzed czterech lat - "Pułapka Czasu".

Jeśli chodzi natomiast o postać samej Riley, w dwóch głównych odsłonach pojawiły się zaledwie wzmianki o tym, że ktoś taki istniał. Bohaterkę mogliśmy poznać natomiast w dodatku do pierwszej części - The Last of Us: Left Behind, a także nieco bliżej eksplorować jej charakter przy okazji czteroczęściowej mini serii komiksów "The Last of Us: Amarican Dream". Czekacie?

Riley Abel i Storm Reid

Źródło: https://deadline.com/2022/01/storm-reid-hbo-the-last-of-us-riley-1234912587/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych