Serial The Last of Us z kolejnym znanym aktorem. Nick Offerman dołączył do obsady

Gry
812V
Serial The Last of Us z kolejnym znanym aktorem. Nick Offerman dołączył do obsady
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2021, 17:57

Nick Offerman to kolejny znany aktor, który będzie miał okazję wystąpić w serialu „The Last of Us”. Wiadomość potwierdziło Naughty Dog – twórcy przedstawili nowego członka obsady, choć w tej roli miał wystąpić Con O'Neill.

Prace na planie „The Last of Us” wciąż trwają, a HBO musi stale reagować na aktualne wydarzenia. Choć stacja wcześniej zatrudniła Cona O'Neilla do roli Billa, to firma została zmuszona do przygotowania drugiego castingu – wszystko przez problemy z harmonogramem aktora.

Dalsza część tekstu pod wideo

Według najnowszych informacji – Nick Offerman wcieli się w Billa. Aktora możecie kojarzyć z między innymi takich produkcji jak: „Parks and Recreation”, „Fargo” oraz „Devs”. Nick Offerman jest współprowadzącym „Making It” oraz będziemy mogli go zobaczyć w „Pam & Tommy” i „A League of Their Own”

Bill odegra ważną rolę w „The Last of Us”, ale musimy pamiętać, że aktor pojawi się tylko w niektórych fragmentach historii. Mimo wszystko trzeba przyznać, że Nick Offerman pod względem wyglądu pasuje do postaci z produkcji Naughty Dog.

Aktualnie jednak nie potwierdzono, kiedy „The Last of Us” zadebiutuje – Sony i HBO nie rozpoczęły jeszcze konkretnej promocji serialu.

Źródło: https://variety.com/2021/tv/news/last-of-us-hbo-series-cast-nick-offerman-bill-1235128002/

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper