The Last of Us w 2022 roku? HBO potwierdza premierę w SVOD

Filmy i seriale
2114V
The Last of Us w 2022 roku? HBO potwierdza premierę w SVOD
Iza Łęcka | 13.01, 09:51

HBO i PlayStation mogą szykować wielką niespodziankę na końcówkę 2022 roku. Joel i Ellie mogą powrócić na ekrany nie tylko za sprawą historii podzielonej na odcinki. Platforma SVOD będzie skutecznym sposobem na dotarcie do większej grupy odbiorców.

W ostatnich tygodniach coraz częściej mogliśmy słyszeć o The Last of Us – nie tylko w kontekście tworzonego na zlecenie HBO serialu, w którym wystąpią Pedro Pascal i Bella Ramsey, ale również w odniesieniu do możliwej premiery remake'u, o którym wspomniały następne źródła. Zgodnie z najnowszymi plotkami ulepszona gra może trafić na rynek w 2022 roku.

Produkcja jak dotąd nie została ujawniona przez Sony, ale sytuacja może się wkrótce zmienić. Jeżeli debiut tytułu jest zaplanowany wspólnie z premierą serialu HBO – co byłoby znakomitym sposobem na promocję dwóch pozycji – producenci mogą powoli szykować się do obiecujących ogłoszeń.

Redakcja IMDB opublikowała informację, według której „The Last of Us” zadebiutuje w 2022 roku – co ciekawe, wiadomość została udostępniona również przez Bellę Ramsey. Oczywiście jak na razie nie mamy do czynienia z oficjalnym potwierdzeniem, lecz śmiało możemy przyjąć, że aktorka podgrzewa atmosferę przed kolejnymi nowinami.

„HBO #TheLastofUs będzie miało oficjalną premierę w 2022 roku”.

https://twitter.com/TheLastofUsNews/status/1481448432908869634

WarnerMedia również zapowiedziało, że serial „The Last of Us” będzie dostępny w HBO i HBO Max. Mimo że z platformy nie mogą jeszcze korzystać widzowie z Polski, pamiętajmy, że wiele oryginalnych produkcji Warner Bros. zostaje dodanych do biblioteki HBO GO. Zgodnie z planem HBO Max oficjalnie zawita w naszym kraju w 2022 roku.

Źródło: Twitter: TheLastofUsNews, HBOsTheLastofUs

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych