Diuna, Matrix Zmartwychwstania i King Richard wkrótce w HBO GO w Polsce? Stacja może szykować niespodziankę

Filmy/seriale
2796V
Diuna, Matrix Zmartwychwstania i King Richard wkrótce w HBO GO w Polsce?  Stacja może szykować niespodziankę
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2021, 19:43

Już wkrótce widzowie z Polski mają zobaczyć wielkie produkcje Warner Bros. Jeśli najnowsza informacja zostanie potwierdzona, to w niedalekiej przyszłości w naszym kraju zobaczymy między innymi „Diunę” oraz „Matrix Zmartwychwstania” bez wychodzenia z domów. Poznajcie szczegóły.

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić, że nie jest to potwierdzona wiadomość, jednak dotychczas ten trop za każdym razem się sprawdzał. Według informacji użytkownika forum SATKurier „wkrótce” na HBO GO lub HBO Max w Polsce mają pojawić się trzy produkcje:

  • „Diuna”
  • „Matrix Zmartwychwstania”
  • „King Richard”

Trzeba na pewno wyjaśnić, że „Diuna” i „King Richard” zadebiutowały już w HBO Max na terenie Stanów Zjednoczonych, ale w Polsce platforma nie jest dostępna. Sytuacja może się jednak wkrótce zmienić, ponieważ na początku 2022 roku produkcje mają trafić do Polski – aktualnie jednak nie wiemy, czy jeszcze na HBO GO czy też stacja postara się o szybką premierę HBO Max. Premiera „Matrix Zmartwychwstania” odbędzie się pod koniec grudnia i film automatycznie trafi do amerykańskiego HBO Max.

Dotychczas podobne przecieki były zawsze potwierdzane przez HBO, które po kilku dniach lub tygodniach informowało, że wcześniej ujawniona pozycja faktycznie zmierza do HBO GO.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że dotychczas kinowe hity zmierzały do HBO GO po około 6 miesiącach od premiery – taką sytuacje widzieliśmy w przypadku między innymi „Mortal Kombat” oraz „Godzilla vs Kong”.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Przynęta”, „Zagubieni w kosmosie” (3 sezon) i „Dziennik cwaniaczka”.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/diuna-i-kolejne-filmy-wkrotce-w-hbo-go-2021-12-09

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper