Persona 6 tylko na PS5? Insider wspomina o Metroid Prime Remaster, Fire Emblem, Resident Evil Outrage i więcej

Plotka
1106V
Persona 6 tylko na PS5? Insider wspomina o Metroid Prime Remaster, Fire Emblem, Resident Evil Outrage i więcej
Wojciech Gruszczyk | 13.01, 19:58

Jeszcze w 2022 roku ma dojść do kilku głośnych zapowiedzi oraz nawet premier. Jeden ze znanych informatorów podzielił się otrzymanymi szczegółami i na liście pojawiają się między innymi Persona 6 oraz Xenoblade Chronicles 3.

Na wstępie muszę zaznaczyć, że nie są to oficjalne informacje, ale pochodzą z bardzo znanego źródła – Nate the Hate wspomniał już kiedyś o planach Nintendo czy też zapowiedział prezentację Alan Wake 2 na The Game Awards 2021. Insider często prezentuje zakulisowe informacje, które są później potwierdzane przez wydawców i producentów.

Jego zdaniem Persona 6 ma trafić wyłącznie na PS5, ale jeszcze w 2022 roku Persona 4 Golden zadebiutuje na PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switchu. Posiadacze konsoli Big N mają także szykować się na Metroid Prime Remaster – tytuł podobno zadebiutuje w drugiej połowie 2022 roku i w ten sposób Japończycy będą chcieli świętować 20 rocznicę premiery oryginalnej gry na GameCube'a.

Nate the Hate potwierdza, że również słyszał o Xenoblade Chronicles 3, ale jego zdaniem produkcja może nie zadebiutować w 2022 roku. Tytuł mierzy się z problemami (pandemia + techniczne niedogodności), przez które premiera może odbyć się dopiero w 2023 roku.

Powstaje podobno nowy Fire Emblem od twórców Three Houses, który ma wylądować na Nintendo Switchu w 2022 roku – tytuł podobno otrzyma lepszą grafikę i bardziej dopracowane systemy. Powstawać ma również remake Fire Emblem: Genealogy of the Holy War i gra trafi na rynek w 2023 roku.

Insider to kolejna osoba, która wspomina o nowej odsłonie serii Donkey Kong – tutaj jednak Nate the Hate otrzymał tylko wiadomość, że gra znajduje się w fazie rozwoju.

W marcu powinniśmy zagrać w House of the Dead (Switch), ale Mario + Rabbids Sparks of Hope może trafić na rynek dopiero w 2023 roku.

Capcom miał jednak zrezygnować z sieciowego Resident Evil Outrage, ale na Nintendo Switcha może nadal powstawać Resident Evil Revelations 3 – tutaj jednak informator nie ma pewności, ponieważ w ostatnim czasie nie posiada dokładnych danych od twórców serii RE.

W dodatku posiadacze Nintendo Switchów mają oczekiwać serii Final Fantasy Pixel Remaste – premiera zdaniem insidera odbędzie się w 2022 roku.

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/s32gyv/nate_the_hate_fire_emblem_2022_remake_more_info/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych