Alan Wake 2 jedną z niespodzianek The Game Awards? Remedy ma szykować się do wielkiego ogłoszenia

Gry (plotka)
1321V
Alan Wake 2 jedną z niespodzianek The Game Awards? Remedy ma szykować się do wielkiego ogłoszenia
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2021, 20:54

Na The Game Awards ma nie zabraknąć wielkich zapowiedzi, a według najnowszych plotek – Remedy Entertainment jest gotowe, by pokazać nową przygodę pisarza. Alan Wake 2 ma pojawić się na imprezie Geoffa Keighley'a.

Alan Wake powrócił za sprawą odświeżonej odsłony, ale według wielu plotek – to dopiero początek. Epic Games miało zapewnić Remedy Entertainment odpowiedni budżet, by deweloperzy mogli spełnić swoją wielką wizję i opracować pełnoprawną kontynuację.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na temat Alan Wake 2 od dawna wypowiada się Jeff Grubb, który podczas ostatniego podcastu insidera Nate the Hate wspomniał, że produkcja może być zapowiedziana właśnie na The Game Awards. Temat podłapał gospodarz programu, którego zdaniem – Epic Games i Remedy Entertainment chcą pokazać grę na TGA.

Informator jest przekonany, że nadciąga wielka prezentacja, a Geoff Keighley otrzyma szansę ujawnienia kolejnej dużej i oczekiwanej produkcji. Nate the Hate nie potwierdził, czy możemy liczyć na większy materiał, jednak bardzo możliwe, że w końcu oficjalnie usłyszymy o oczekiwanej od lat przygodzie pisarza.

Geoff Keighley w ostatnich dniach potwierdził, że na The Game Awards będziemy świadkami kilku bardzo głośnych prezentacji.

Źródło: https://gamingbolt.com/alan-wake-2-will-be-revealed-at-the-game-awards-rumour

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper