Czerwona nota 2 i Czerwona nota 3 powstaną. Ryan Reynolds, Gal Gadot i Dwayne Johnson wrócą na plan

Filmy i seriale
906V
Czerwona nota 2 i Czerwona nota 3 powstaną. Ryan Reynolds, Gal Gadot i Dwayne Johnson wrócą na plan
Iza Łęcka | 13.01, 08:23

„Czerwona nota” jest kolejną propozycją Netflixa, która potwierdza, że oceny recenzentów nie są najważniejsze. Streamingowy gigant stawia na historię, która od premiery cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów serwisu. Ryan Reynolds, Gal Gadot i Dwayn Johnson wystąpią w dwóch kontynuacjach.

Ryan Reynolds, Gal Gadot i Dwayne Johnson ponownie podejmą się wspólnej pracy przy produkcji platformy Netflix. Plany dotyczące marki „Czerwona nota” są bardzo rozbudowane, a jednym z etapów jest opracowanie aż dwóch kontynuacji ubiegłorocznego widowiska.

„Czerwona nota” zebrała średnią ocen na poziomie 37% (Metacritic), natomiast na serwisie Rotten Tomatoes tylko 37% krytyków polecało film. Widzowie przyjęli jednak historię opracowaną przez Rawsona Marshalla Thurbera ze sporym entuzjazmem (92%) i ochoczo zasiedli przed ekranami – ten drugi element okazał się znaczącym czynnikiem, który wpłynął na decyzję o dalszych opowieściach poświęconych złodziejom dzieł sztuki i antyków.

W listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy, że „Czerwona nota” była popularniejsza od „Squid Game” i osiągnęła wielki sukces. Zgodnie z najnowszym rankingiem TOP10 Netflixa produkcja utrzymana w stylu heist nieustannie zajmuje 1 miejsce – użytkownicy platformy poświęcili ponad 364 mln godzin na seans w ciągu 28 dni od premiery.

Redakcja Deadline potwierdza, że włodarze streamingowej platformy chcą w przyszłym roku równolegle opracować „Czerwoną notę 2” i „Czerwoną notę 3”, a obok wspomnianej trójki gwiazd na planie pojawią się kolejne głośne nazwiska. Obecnie trwają przygotowania do wkroczenia na plan – reżyser Rawson Marshall Thurber pisze scenariusze.

Przeczytajcie naszą recenzję „Czerwonej noty”.

Źródło: https://www.ign.com/articles/red-notice-two-sequels-ryan-reynolds-gal-gadot-dwayne-johnson-return

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych