Dying Light 2 otrzyma pełną lokalizację? Aktorka mogła zdradzić niespodziankę Techlandu

Plotka
1685V
Dying Light 2 otrzyma pełną lokalizację? Aktorka mogła zdradzić niespodziankę Techlandu
Wojciech Gruszczyk | 12.01, 17:14

Wrocławianie mogą szykować się do ogłoszenia dużej niespodzianki. Dying Light 2 może otrzymać pełną lokalizację – choć aktualnie studio informowało wyłącznie o polskich napisach. O grze prawdopodobnie wspomniała aktorka Aleksandra Popławska.

Techland od miesięcy prowadzi konkretną kampanię promocyjną Dying Light 2 Stay Human, ale aktualnie deweloperzy nie wspomnieli o szczegółach lokalizacji. Możemy mieć pewność, że tytuł otrzyma polskie napisy, ale prawdopodobnie twórcy z Wrocławia zadbali także o dubbing.

Gracz z profilu Playstation_Dreamer (dzięki!) podesłał do naszej redakcji ciekawą wiadomość – w komentarzu pod jego postem odezwała się Aleksandra Popławska, która wspomniała o niespodziance. Gdy administrator profilu zadał pytanie, czy jest to Dying Light 2, aktorka tylko przedstawiła pozytywną reakcję.

Dying Light 2 polski dubbing

Nie jest to jeszcze oficjalne potwierdzenie, ale te może nadejść już w tym tygodniu, ponieważ jutro odbędzie się ostatni Dying 2 Know, podczas którego deweloperzy przedstawią ostateczne informacje dotyczące gry.

Aleksandra Popławska to znana aktorka, którą możecie kojarzyć z takich produkcji jak: „Kobiety mafii 2”, „Belfer”, „Testosteron”, „Między nami dobrze jest”, „Wataha” czy też „Underdog”.

Źródło: Informacja od czytelnika - Playstation_Dreamer

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych