Dying Light 2 szykuje się do wielkiej premiery. Techland podsumowuje rok i zaprasza na ostatnią prezentację

News
942V
Dying Light 2 szykuje się do wielkiej premiery. Techland podsumowuje rok i zaprasza na ostatnią prezentację
Wojciech Gruszczyk | 05.01, 17:32

Już w przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje Dying Light 2. Techland chce przygotować graczy na wielki debiut i zapowiedziano finałowy odcinek Dying 2 Know. Na wydarzeniu poznamy kolejne konkrety dotyczące oczekiwanej historii.

13 stycznia o godzinie 21:00 odbędzie się ostatni pokaz z serii Dying 2 Know. Techland w zeszłym roku systematycznie prezentował nowe informacje dotyczące gry, ale nadciąga wielki finał. Na wydarzeniu zobaczymy nowy gameplay z produkcji oraz prowadzący przedstawią „długo oczekiwane informacje”.

Na Dying 2 Know pojawi się Jonah Scott (aktor użyczający głosu głównemu bohaterowi gry) oraz streamerka Leah – ten duet zapewni graczom szereg atrakcji.

Techland jednocześnie podsumowuje wcześniej ujawnione informacje, podczas kolejnych Dying 2 Know ujawniono dotychczas:

  • Rosario Dawson (aktorka znana m.in. z Mandalorian czy, Sin City) dołączyła do obsady Dying Light 2 Stay Human i wcieliła się w Lawan, jedną z najważniejszych postaci w grze.
  • David Belle, znany też jako legenda parkouru, współpracował z Techlandem nad stworzeniem i udoskonaleniem tego aspektu w grze. Co więcej, David wcieli się w Hakona, kolejną z kluczowych postaci pobocznych.
  • Olivier Deriviere, kompozytor muzyki do takich gier, jak A Plague Tale: Innocence, GreedFall czy Chernobylite, stworzył też ścieżkę dźwiękową do Dying Light 2 Stay Human, a nagrania miały miejsce w legendarnym Abbey Road Studio.

Zachęcam również do sprawdzenia dzisiejszego podsumowania, na którym Techland wspomina wcześniej zdradzone konkrety dotyczące gry. Twórcy wspominają szczegóły dotyczące historii, otwartego świata, wyborów i konsekwencji, walki, muzyki, postaci, potworów czy też samej rozgrywki.

Sprawdźcie naszą opinię o Dying Light 2.

Źródło: Informacja prasowa: Techland

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych