Elden Ring z dużym problemem. Fabularne spoilery pojawiły się w sieci

News
1105V
Elden Ring z dużym problemem. Fabularne spoilery pojawiły się w sieci
Iza Łęcka | 17.12.2021, 11:17

Premiera Elden Ring odbędzie się za 70 dni. Niestety, już teraz bardzo ważne szczegóły dotyczące fabuły gry są udostępniane w Internecie, a wszystko przez złamanie zabezpieczeń PlayStation 4, dzięki którym gracze otrzymali dostęp do plików testowych produkcji.

From Software współpracowało z Georgem R. R. Martinem nad wykreowaniem świata i fabuły do Elden Ring. Kolejna gra Japończyków będzie odznaczać się mocniej rozbudowanym wątkiem głównym, na co bezpośredni wpływ ma pisarz „Pieśni lodu i ognia”, a jej akcja toczyć się będzie w podzielonym na 6 królestw The Lands Between. 

Jak możemy się domyślić, studio celowo nie dzieli się zbyt wieloma informacjami dotyczącymi historii. Te jednak pojawiły się w sieci za sprawą ostatnich problemów Sony – złamane zabezpieczenia PS4 pozwoliły graczom uruchomić betę Elden Ring. Bandai Namco reaguje i usuwa kolejne materiały z pozycji, jednak spoilery rozsiały się również po forach i na innych witrynach skupiających sympatyków produkcji studia.

Wśród szczegółów znajdują się modele postaci, ponad 3000 plików głosowych, dane dotyczące animacji oraz skrypty dialogów z questów – wskazane elementy można dość sprawnie połączyć w całość, by poznać główny zarys wydarzeń.

Jeśli więc liczycie na intrygującą fabułę, którą pragniecie poznać dopiero w dniu premiery Elden Ring, starajcie się unikać miejsc, gdzie możecie natrafić na spoilery.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/elden-ring-spoilers-are-now-in-the-wild-following-a-network-test-datamine/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych