Elden Ring na rozgrywce. Gameplay pokazuje nowego wroga i widowiskowe tereny

News
2707V
Elden Ring na rozgrywce. Gameplay pokazuje nowego wroga i widowiskowe tereny
Wojciech Gruszczyk | 07.01, 16:44

Elden Ring nie jest oficjalnie dostępny, ale niektórzy gracze wciąż zwiedzają świat stworzony przez From Software. Najnowsze fragmenty rozgrywki pokazują między innymi nowego przeciwnika oraz piękny świat przygotowany przez Japończyków.

From Software szykuje się do premiery największej gry w swojej historii. Deweloperzy zaproszą społeczność do ekscytującego świata i choć oficjalnie nie są aktualnie prowadzone żadne testy dla graczy, część śmiałków wciąż może zwiedzać świat opracowany przez doświadczone studio.

Ostatnie złamanie zabezpieczeń PS4 poskutkowało tym, że zainteresowani otrzymali dostęp do bety Elden Ring, która została zakończona kilka tygodni temu. Jednym z graczy najwidoczniej jest YouTuber o pseudonimie ER-SA, ponieważ ma on okazje systematycznie publikować materiały z gry.

Dzisiaj wrzucił nie tylko nowego przeciwnika, którego napotkał na drodze, ale również zwiedził katakumby oraz przedstawił „wściekłe ptaki”. Twórca kilka dni temu pokazał kilka interesujących miejsc – beta Elden Ring była ograniczona czasowo, więc wielu graczy mogło nie odwiedzić wszystkich terenów, które przygotowało From Software. Teraz jednak możemy spojrzeć na materiały, które pokazują skalę projektu i pozwalają wyczekiwać na wielką premierę.

Źródło: https://wccftech.com/elden-ring-new-footage-never-seen-before-enemy/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych