Forza Horizon 5 to wielki sukces. Gra cieszy się ogromną popularnością

Gry
1687V
Forza Horizon 5 to wielki sukces. Gra cieszy się ogromną popularnością
Iza Łęcka | 10.01.2022, 07:37

Playground Games może z dumą rozwijać najnowszą pozycję. Już ponad 15 mln entuzjastów wyścigów wyruszyło do Meksyku, by sprawdzić ostatni festiwal. Gra cieszy się wielkim zainteresowaniem i to bez wątpienia duży sukces wyścigów oraz samego studia.

W ostatnim tygodniu twórcy Ghost of Tsushima mieli okazję do świętowania, potwierdzając znakomity wynik sprzedaży osiągnięty przez produkcję dostępną wyłącznie na PS5 i PS4, natomiast obecnie pozytywną informację mogą przekazać deweloperzy z Playground Games. Gra wewnętrznego studia Microsoftu zyskuje kolejnych odbiorców, którzy sprawdzają swoje umiejętności na rozbudowanych trasach.

Forza Horizon 5 przekroczyła już rezultat 15 mln graczy – tytuł jest jednocześnie dostępny na Xboksach Series X|S, Xboksach One oraz PC, co na pewno było jednym z czynników mających wpływ na sukces. Kolejną dobrą decyzją okazało się udostępnienie pozycji w bibliotece Xbox Game Pass już od dnia premiery, dzięki czemu subskrybenci abonamentu mogą cieszyć się wszystkimi atrakcjami.

„Dokładnie dwa miesiące po premierze Forza Horizon 5 przekroczyła granicę 15 milionów graczy.

Gratulacje dla zespołu @WeArePlayground za zasłużony sukces!”

Produkcja spotkała się z uznaniem wielu graczy oraz dziennikarzy, a warto dodać, że również nasza redakcja doceniła pracę Playground Games, typując nową Forzę Horizon najlepszą grą zeszłego roku. Aktualnie studio kontynuuje dodawanie nowych zawartości do wyścigów – niedawno wystartował kolejny sezon rozgrywek, dzięki któremu dodano nowe maszyny.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Forza Horizon 5.

Źródło: Twitter: MauroNL3

Komentarze (144)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper