Spider-Man: Across the Spider-Verse zapewni liczne doznania. Każde uniwersum ma być znacząco różne

Filmy/seriale
1080V
Spider-Man: Across the Spider-Verse zapewni liczne doznania. Każde uniwersum ma być znacząco różne
Kajetan Węsierski | 09.01.2022, 11:30

Phil Lord oraz Chris Miller, a więc producenci animowanych przygód Milesa Morales, wypowiedzieli się nieco na temat tego, co szykują dla fanów raz z nadejściem kontynuacji. 

"Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part I)" to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2022 roku. Po tym, jak ogromnym sukcesem okazała się pierwsza część, wymagania odnośnie do kontynuacji nie mogą dziwić. Każda kolejna "zajawka" rozpalała fanów, a pierwszy zwiastun od Sony wywołał spore poruszenie - mamy się szykować na prawdziwą jazdę bez trzymanki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Niedawno producenci rzeczonego tytułu, Chris Milles oraz Phil Lord, udzielili bardzo interesującego wywiadu, w którym niejako potwierdzili wspomniane wyżej stwierdzenie. Poruszony został tam temat przyszłości całej marki, wobec którego obaj podchodzą bardzo optymistycznie. Z ich słów wybrzmiewała spora pewność siebie i przekonanie, że to, w jakim kierunku idą, jest odpowiednie: 

Cóż, dopiero zaczynamy. Na pierwszym zwiastunie pokazaliśmy tylko przedsmak tego, do czego dążymy. Każdy wymiar wygląda i wydaje się radykalnie inny od pozostałych. Wszystkie wyglądają, jakby zostały narysowane przez innego artystę.

To okazja do budowania na tym wizualnym fundamencie i pchania go w nowe, odważne miejsca. Niektóre z przełomowych technik artystycznych, które zespół opracował na potrzeby tego filmu, zwalają nas z nóg. To będzie ekscytujące przeżycie dla widzów - takie, jakiego jeszcze wcześniej nie było. 

Biorąc pod uwagę, jak kapitalna pod względem graficznym była pierwsza część, pozostaje mieć nadzieję, że rzeczywiście słowa znajdą potwierdzenie w rzeczywistości. Cóż, wszystko pozwala wierzyć, że tak rzeczywiście będzie. Ja nie mogę się doczekać i czuję, że możemy mieć do czynienia z - ponownie - jednym z najlepszych filmów w roku. A jak Wy zapatrujecie się na tę premierę? 

Źródło: https://comicbook.com/marvel/news/spider-man-spider-verse-2-tease-miles-morales/

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper