Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) oficjalnie zaprezentowany! Zwiastun zapowiada powrót Milesa

Filmy/seriale
3159V
Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) oficjalnie zaprezentowany! Zwiastun zapowiada powrót Milesa
Kajetan Węsierski | 05.12.2021, 08:35

Czekaliście na pierwsze konkrety odnośnie do kontynuacji kapitalnej animacji o Milesie Moralesie? Jeśli tak, to wreszcie dostaliśmy coś, czego warto było wyglądać. Sony zaprezentowało pierwszy zwiastun!

"Spider-Man: Into the Spider-Verse" okazał się niespodziewanym hitem i przez wielu bardzo szybko po premierze został okrzyknięty najlepszą pełnometrażową produkcją ze świata Marvela. Co znamienne, mówimy o animacji, a nie produkcji aktorskiej. To, że powstanie kontynuacja przygód Milesa Morales, mogliśmy wnioskować już po scenie, która pojawiła się po napisach, a z czasem dostawaliśmy kolejne poszlaki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeszcze w październiku informowaliśmy Was, że nadchodząca kontynuacja będzie nosiła tytuł "Spider-Man: Across The Spider-Verse" i wreszcie możemy to potwierdzić! Choć warto zaznaczyć, iż częścią nazwy będzie również "Część 1". Co to oznacza? Czeka nas więcej przygód w stylu tej, która dopiero przed nami. Jeśli wciąż mało Wam informacji - podczas brazylijskiego Comic-Conu wreszcie pokazano nam pierwszy zwiastun!

Sony nie jest jednak zbyt wylewne i nie zamierzało dzielić się tym, co najlepsze. Mimo wszystko dostaliśmy potwierdzenie tego, iż animacja znów stanie na najwyższym poziomie, a Miles wyruszy w podróż przez multiwersum, aby wraz z Gwen Stacy i Miguelem O’Harą stawić czoła potężnemu złu. Będzie się działo, a to wszystko już za mniej niż rok, albowiem premiera zaplanowana została na 7 października 2022.

Źródło: https://twitter.com/SpiderVerse

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper