Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.01.2021 14:30
Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 i Spider-Man 2099
1249V

Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 coraz bliżej. Twórcy potwierdzają występ Spider-Mana 2099

Wraz z nadejściem nowego roku Sony zdecydowało się przypomnieć o kontynuacji jednej z ich najlepszych animacji. Przy okazji możemy też rzucić okiem na nowe ujęcia Spider-Mana 2099.

"Spider-Man: Into the Spider-Verse 2" to bez dwóch zdań jedna z najbardziej wyczekiwanych pełnometrażowych adaptacji komiksów. Pierwsza część okazała się ogromnym hitem i przez wielu uznawana jest za najlepsze, co spotkało kinowe produkcje o Pajączku (w naszym rankingu również wygrała). Niestety na sequel przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, albowiem ów został pół roku temu mocno przesunięty.

Film ma trafić do kin 7 października 2022 roku i o tym fakcie postanowiono nam przypomnieć za pośrednictwem oficjalnego konta marki na Twitterze. Przy okazji 1 stycznia wspomniano, że wejście w 2021 oznacza, iż jeszcze tylko jedna cyferka na końcu daty i wreszcie dostaniemy rok premiery "Spider-Man: Into the Spider-Verse 2". Nie sądzę jednak, by ktokolwiek z fanów zdołał o tym zapomnieć.

Nie pozostawiono nas jednak z suchą informacją! Przy okazji wpisu zaprezentowano dwa zdjęcia przedstawiające enigmatycznego Spider-Mana 2099, którego mogliśmy zobaczyć w scenie po napisach kończących "Spider-Man: Into the Spider-Verse". Nie ma chyba żadnych wątpliwości, iż będzie on odgrywał sporą rolę w kontynuacji. Osobiście nie mogę się doczekać i wierzę, że Sony zdoła nie tylko wyrównać, ale również przebić poziom poprzednika.

Źródło: https://movieweb.com/spider-man-into-the-spider-verse-2-one-year/

Tagi: Into the Spider-Verse 2 Miles Morales Peter Parker Spider-Man Spiderverse