Gracz wygrał Xboksa Series X z motywem Far Cry 6 i telewizor Samsunga, ale nie zdążył odebrać nagrody

Gry
27292V
Gracz wygrał Xboksa Series X z motywem Far Cry 6 i telewizor Samsunga, ale nie zdążył odebrać nagrody
Wojciech Gruszczyk | 08.01.2022, 02:34

Jeden z graczy potwierdził, że choć powinien wygrać wypasiony zestaw od Microsoftu składający się z między innymi odświeżonego Xboksa Series X oraz telewizora, to jednak w odpowiednim czasie nie odpowiedział na wiadomość e-mail. Teraz zainteresowany ostrzega inne osoby przed podobną wpadką.

W zeszłym roku Microsoft kilkukrotnie przedstawiał specjalne wydania Xboksa Series X i jeden z ciekawszych zestawów powstał z okazji premiery Far Cry 6. Odświeżona konsola miała trafić do jednego z graczy, ale ten niestety nie odpowiedział w wyznaczonym czasie na e-mail.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Dziękujemy za udział w loterii Microsoft Rewards. W oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenie, zostałeś wylosowany jako zwycięzca zestawu Xbox Series X Bundle z grą Far Cry 6. Przybliżona wartość detaliczna lub nagroda: 4 288,98 USD”

„Proszę potwierdzić swoje pełne imię i nazwisko, adres pocztowy, numer telefonu i wiek, a my wyślemy Ci pakiet zwycięzcy do uzupełnienia. Będziemy potrzebowali Twojej odpowiedzi do piątku, 22 października 2021 roku, w przeciwnym razie Twoja nagroda nie będzie już dostępna”.

Zainteresowany nie odpowiedział na wiadomość w wyznaczonym czasie, więc nie może już liczyć na odebranie zestawu składającego się z między innymi wspomnianej konsoli, cyfrowej wersji gry Far Cry 6 oraz telewizora Samsung NEO QLED.

Po tej w konsekwencji smutnej sytuacji, gracz ostrzega i potwierdza, że e-mail o nagrodzie nie przychodzi od Microsoftu a od firmy „IC Promos”, która zajmuje się rozsyłaniem paczek amerykańskiej korporacji. Zainteresowany podkreśla, by najlepiej dokładnie sprawdzać swoją skrzynkę – niektórzy zwycięzcy twierdzą, że czasami niezbędne jest nawet wysłanie kilku wiadomości, by mieć pewność, że nagroda finalnie trafi do zwycięzcy.

Xbox Series X w wersji Far Cry 6 zaskakuje! Microsoft przygotował kolejną konsolę

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2022/01/random-xbox-fan-wins-usd4000-custom-series-x-bundle-but-fails-to-claim-it-in-time

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper