Xbox Series X w wersji Far Cry 6 zaskakuje! Microsoft przygotował kolejną konsolę

Gry
5810V
Xbox Series X w wersji Far Cry 6 zaskakuje! Microsoft przygotował kolejną konsolę
Wojciech Gruszczyk | 02.09.2021, 19:58

Microsoft na przestrzeni ostatniego miesiąca zapowiedział już kilka specjalnych edycji Xboksa Series X. Najnowsza wersja urządzenia trafi w gust entuzjastów marki Far Cry, ponieważ Amerykanie współpracowali z Ubisoftem, by przygotować nowe wydanie konsoli.

Kolejny dzień i kolejna konsola? Microsoft w ostatnich dniach bardzo pozytywnie zaskakuje fanów specjalnych wydań, ponieważ amerykańska korporacja zaprezentowała następne limitowane wydanie Xboksa Series X. Niestety – urządzenie nie trafi do sprzedaży.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gigant z Redmond współpracuje z Ubisoftem przy promocji Far Cry 6, więc powstało specjalne wydanie Xboksa Series X z motywem najnowszej pozycji studia. Nie mówimy tutaj jednak o zwykłym pomalowaniu urządzenia, ponieważ firma zadbała o dodatkowe elementy, które sprawiają, że sprzęt wygląda... Ciekawie.

Odświeżony XSX trafi do szczęśliwca, ale co ciekawe w zestawie obok Xboksa Series X, odpicowanego pada, cyfrowej wersji Far Cry 6, gadżetów z gry, zwycięzca zgarnie także telewizor Samsung NEO QLED. Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na stronie Microsoftu.

Warto przypomnieć, że w ostatnich tygodniach Microsoft przedstawił trzy specjalne wydania Xboksa Series X – z Halo Infinite, Psychonauts 2 oraz „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”.

Xbox Series X w wersji Far Cry 6 zaskakuje! Microsoft przygotował kolejną konsolę

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/09/02/enter-for-your-chance-to-win-a-custom-far-cry-6-xbox-series-x/

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper