Final Fantasy VII Remake z kamerą z pierwszego PlayStation wygląda świetnie. Fan chce zainspirować graczy

News
1024V
Final Fantasy VII Remake z kamerą z pierwszego PlayStation wygląda świetnie. Fan chce zainspirować graczy
Wojciech Gruszczyk | 06.01, 20:02

Final Fantasy VII Remake zostało znacząco odświeżone, ale część graczy narzeka na nowe umiejscowienie kamery. Jeden z fanów postanowił zaprezentować, jak gra Square Enix mogłaby wyglądać z klasycznej perspektywy. Efekt jest zaskakująco dobry.

Pod koniec ubiegłego roku Final Fantasy VII Remake trafił na PC i choć jakość portu nie prezentuje oczekiwanej jakości, to jednak tytuł cieszy się dużą popularnością i kolejni gracze chętnie zapoznają się ze świetną pozycją.

Nie brakuje jednak głosów, według których Square Enix powinno przygotować „klasyczny tryb”, w którym Final Fantasy VII Remake moglibyśmy doświadczać z kamerą znaną z pierwszego PlayStation. Jest to bez wątpienia ciekawa koncepcja, którą postanowił zaprezentować autor z kanału Final FanTV – możemy tutaj zobaczyć, jak pozycja została porównana z oryginałem i w wielu momentach gameplay wygląda naprawdę dobrze.

Taki projekt powinien szczególnie przypaść do gustu graczom, którzy wychowali się na oryginalnym Final Fantasy VII i choć doceniają odświeżenie, to jednak w tym wypadku moglibyśmy otrzymać ciekawe połączenie współczesności z klasykiem.

Final FanTV podkreśla, że jest to wyłącznie koncepcja, która powinna zainteresować społeczność – twórcy w przyszłości mogliby opracować pełną modyfikację.

Warto oczywiście przypomnieć, że aktualnie Final Fantasy VII Remake jest dostępny na PC wyłącznie na Epic Games Store, ale według przecieków pozycja ma trafić również na Steam.

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-classic-ps1-camera/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych