Mass Effect Edycja legendarna w Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass. Gracze mogą zapoznać się z 5 grami

News
1863V
Mass Effect Edycja legendarna w Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass. Gracze mogą zapoznać się z 5 grami
Wojciech Gruszczyk | 06.01, 17:57

Klienci Xbox Game Pass Ultimate mogą już dzisiaj zapoznać się z trzema przygodami komandora Sheparda. Do katalogu usługi Microsoftu zawędrował Mass Effect Edycja legendarna i jest to jedna z nowych propozycji, która zasila katalog amerykańskiej platformy.

Microsoft na początku tygodnia przedstawił pierwsze gry zmierzające w styczniu do katalogu Xbox Game Pass. Klienci mogli już zagrać w Gorogoa, Olija oraz The Pedestrian, ale nie jest sekretem, że to dopiero początek. Firma już potwierdziła dwie kolejne premiery na drugą połowę miesiąca, ale od dzisiaj katalog zostanie rozbudowany o kolejne opowieści.

Xbox Game Pass (styczeń) - gry dostępne od dzisiaj

Na liście widzicie tak naprawdę trzy pozycje, jednak pamiętajcie, że Mass Effect Legendary Edition zawiera całą trylogię, więc łącznie zainteresowani pobiorą dzisiaj pięć produkcji.

Mass Effect Legendary Edition jest już dostępny dla użytkowników Xbox Game Pass Ultimate, a Embr zostało dodane kilka godzin temu. Wkrótce (o 19:00?) do oferty trafi również Outer Wilds, więc fani usługi Microsoftu nie będą się dzisiaj nudzić.

Pamiętajcie, że pozycja BioWare jest częścią EA Play, więc tylko użytkownicy droższego abonamentu będą mogli zapoznać się z trzema przygodami.

[Aktualizacja #1 - 18:30]

Outer Wilds jest już dostępne w Xbox Game Pass

[Aktualizacja #2]

Jak celnie dostrzegł jeden z czytelników - gra jest także w Game Passie na PC i ogólnym EA Play.

Źródło: Xbox.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych