Dying Light 2 z prezentacją drzewka umiejętności. Techland pokazuje szczegóły

News
2889V
Dying Light 2 z prezentacją drzewka umiejętności. Techland pokazuje szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 06.01, 16:35

Twórcy z Wrocławia nie marnują okazji i ponownie opublikowano nowy materiał z Dying Light 2. Techland tym razem skupia się na drzewku umiejętności, ponieważ podczas przygody gracze będą mogli w różny sposób rozwijać głównego bohatera.

Dying Light 2 Stay Human zadebiutuje na początku lutego, więc fani pierwszej produkcji mogą szykować się na wielką przygodę. Techland wczoraj zaprosił graczy na ostatni odcinek Dying 2 Know, a teraz deweloperzy przedstawili kolejny materiał z gry.

Twórcy pokazali dwa drzewka umiejętności – podczas opowieści będziemy rozwijać umiejętności walki oraz zdolności związane z parkourem. Jak wiadomo oba elementy będą bardzo istotne, ponieważ w Dying Light 2 wielokrotnie staniemy do walki z różnymi przeciwnikami, ale podczas eksploracji przyda się dobre opanowanie ciała bohatera, by w szybkim tempie pokonywać kolejne części miasta.

Przynajmniej aktualnie rozwój protagonisty nie wydaje się specjalnie rozbudowany – łatwo można dostrzec podobne skille, które będziemy po prostu ulepszać, by doskonalić kilka aspektów postaci.

Dying Light 2 będzie jedną z wielkich gier z segmentu AAA, która zadebiutuje na rynku w pierwszych miesiącach 2022 roku. Jeśli chcecie poznać naszą opinię o pozycji – przeczytajcie wrażenia Rogera.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych