Far Cry 6 Pagan: Control zadebiutuje już w styczniu. Ubisoft ogłosił kolejne DLC

Gry
955V
Far Cry 6 Pagan: Control zadebiutuje już w styczniu. Ubisoft ogłosił kolejne DLC
Iza Łęcka | 06.01.2022, 13:35

Francuski producent kontynuuje przyjętą strategię i przedstawia następną dodatkową zawartość do Far Cry 6. Po szalonym Vaasie przyszedł czas na innego przeciwnika – gracze wnikną w umysł enigmatycznego i nieprzewidywalnego Pagana Mina.

Ubisoft rozpoczyna nowy rok niezwykle interesująco. Po zapowiedzi udostępnienia Ubisoft+ na Xboksach oraz premiery Rainbow Six Extraction w katalogu Xbox Game Pass, zapowiedziano również następne DLC zmierzające do ostatniej odsłony Far Cry. Gracze ponownie poznają zakamarki umysłu charakternego złola serii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Premiera Far Cry 6 Pagan: Control zaplanowana jest na 11 stycznia – kolejny fragment przygody zostanie udostępniony na Xboksach Series X|S, Xboksach One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC i Stadii. Jeżeli postać głównego antagonisty z Far Cry 4 szczególnie Was urzekła, już niebawem otrzymacie możliwość lepszego poznania bohatera i wszelkich targających nim trudności. DLC, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Vaas: Szaleństwo, również sięga do gatunku roguelike, stanowiąc jednocześnie intensywne połączenie opowieści z akcją.

„Łącząc intensywną akcję i opowiadanie historii, Pagan: Control zapewni graczom wyjątkową okazję do zbadania umysłu Pagana, dowiedzenia się więcej o jego przeszłości i zmierzenia się ze znajomymi twarzami w trakcie próby pozbycia się poczucia winy i żalu”.

Jak możemy się domyślić, następne rozszerzenie do Far Cry 6 – Joseph: Collapse – przedstawi losy znanego z piątej części cyklu Josepha Seeda. Twórcy jednak nie zdradzają konkretnej daty debiutu i wskazują, że nastąpi ona „jeszcze w tym roku”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/far-cry-6s-pagan-min-dlc-launches-next-week/

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper