Voidtrain z ray tracingiem od dnia premiery. Pokaz grafiki w grze o konstruktorach pociągów

News
316V
Voidtrain z ray tracingiem od dnia premiery. Pokaz grafiki w grze o konstruktorach pociągów
Bartosz Dawidowski | 06.01, 09:41

Voidtrain będzie kolejną  grą obsługującą ray tracing już od dnia swojej premiery. Gra właśnie otrzymała nowy zwiastun, prezentujący grafikę z RTX.

Voidtrain szykuje się do premiery, która odbędzie się na PC (Steam i Epic Games Store) jesienią 2022 r. Gra właśnie otrzymała nowy materiał wideo, tym razem skupiony na jej aspektach wizualnych. NVIDIA demonstruje, jak produkcja wygląda z aktywnym ray tracingiem. Najciekawsze w filmiku są jego pierwsze sekundy, kiedy NVIDIA porównuje lokacje z Voidtrain, z włączonym i wyłączonym trybem ray tracingu.

Voidtrain opowie historię załogi tytułowego pociągu, która dostaje się do zupełnie nowego świata, zamieszkanego przez dziwaczne stwory. Produkcja zapewni rozgrywkę w kampanii singleplayer. Ważną częścią Voidtrain będzie też moduł multiplayerowy, pozwalający bawić się z 3 innymi graczami.

Najważniejszym obszarem aktywności gracza w Voidtrain będzie przerabianie i ulepszanie pociągu, stanowiącego mobilną bazę bohaterów. W odwiedzanych obszarach zbierać będziemy surowce, które następnie przeznaczymy na naprawy i udoskonalenia pojazdu.

https://youtu.be/DfGXUjG7FVY
https://youtu.be/-SI3MPivWSY

Źródło: Steam

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych