Babylon’s Fall w złocie. Twórcy pokazali długi gameplay z gry zmierzającej na PS5, PS4 i PC

News
640V
Babylon’s Fall w złocie. Twórcy pokazali długi gameplay z gry zmierzającej na PS5, PS4 i PC
Wojciech Gruszczyk | 05.01, 15:48

Już na samym początku marca na trzech platformach zadebiutuje najnowsza produkcja PlatinumGames. Twórcy pokazali najnowszą rozgrywkę z pozycji i potwierdzili zakończenie prac nad Babylon’s Fall.

Babylon’s Fall nie jest najbardziej wyczekiwaną grą zmierzającą na PS5, PS4 i PC, ale PlatinumGames zakończyło prace nad tytułem, więc Square Enix może szykować się do wielkiej premiery. Pozycja już 4 marca zadebiutuje na trzech platformach.

Jest to z jednej strony dobra wiadomość (w końcu kolejna gra trafi na rynek!), ale z drugiej gracze, którzy narzekali na produkcję nie mogą liczyć, że pozycja przejdzie większe zmiany. PlatinumGames ma pracować nad projektem i rozwijać Babylon’s Fall po premierze, ale w tym wypadku otrzymamy raczej tylko nową zawartość.

W swoim czasie pojawiło się kilka doniesień dotyczących premiery Babylon’s Fall w modelu biznesowym free-2-play, ale produkcja jest dostępna w normalnej dystrybucji – gracze mogą sięgnąć nawet po pudełkowe wydanie na konsole za 289-299 zł. Cyfrowa wersja na PS5/PS4 jest dostępna za 299 zł lub za 469 zł. W identycznej cenie kupicie grę na PC – choć w tym wypadku Square Enix zdecydowało się na podwyżkę.

Źródło: https://www.gematsu.com/2022/01/babylons-fall-goes-gold

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych