Babylon's Fall w wyższej cenie. Square Enix zaskakuje wielką podwyżką

News
1557V
Babylon's Fall w wyższej cenie. Square Enix zaskakuje wielką podwyżką
Wojciech Gruszczyk | 17.12.2021, 16:18

Babylon's Fall jest krytykowane za jakość i ogólną koncepcję rozgrywki, ale najwidoczniej Square Enix chce wprowadzić wyższy standard ceny we wszystkich grach. W tym tygodniu Japończycy zadbali o podwyżkę ceny propozycji PlatinumGames.

Babylon’s Fall w marcu zadebiutuje na PS5, PS4 i PC, ale przynajmniej aktualnie gra mierzy się z pewnymi problemami, ponieważ gracze czekali na kolejną wizualnie efektowną przygodę single-player od PlatinumGames, ale deweloperzy za sprawą Square Enix stawiają na rozgrywkę multiplayer. Tytuł był również krytykowany za grafikę.

Jak się jednak okazuje, Babylon's Fall to kolejna gra Square Enix, która ma kosztować tak samo na konsolach jak i na PC. Gracze z PlayStation 5 mogą zamówić tytuł za 299 zł (standardowe wydanie) lub za 469 zł (Digital Deluxe Edition), ale sytuacja wygląda jeszcze gorzej na PC.

Na Steam możemy zamówić Babylon's Fall za 299 zł lub za 528 zł! Jest to tyle zaskakujące, że jeszcze dwa dni temu produkcja w normalnej wersji była tańsza o 50 zł. Square Enix wczoraj przeprowadziło podwyżkę i zdecydowało się sprzedawać grę w wyższym standardzie.

Warto dodać, że wspomniane Digital Deluxe Edition kosztowało w środę 414 zł, a firma podniosła cenę o ponad 100 zł.

Dlaczego widzimy aż tak dużą podwyżkę? Trudno powiedzieć, ale szczerze mówiąc w przypadku tej pozycji liczyłem na zupełnie inny ruch wydawcy... Możemy jednak powiedzieć wprost – Square Enix ma swój plan i stara się go realizować.

Babylon's Fall - ceny 1

Babylon's Fall - ceny 2

Źródło: https://store.steampowered.com/app/889750/BABYLONS_FALL/ https://steamdb.info/app/889750/ https://steamdb.info/bundle/23744/ https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0082-PPSA04371_00-BABYLONSFALLMAIN

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych