Naughty Dog pracuje nad „wieloma produkcjami”. PS5 może otrzymać wielkie gry od zespołów Neila Druckmanna

News
1395V
Naughty Dog pracuje nad „wieloma produkcjami”. PS5 może otrzymać wielkie gry od zespołów Neila Druckmanna
Iza Łęcka | 05.01, 12:53

Naughty Dog opracowało specjalnie z myślą o PS4 wiele znakomitych produkcji, jednakże sympatycy studia wyczekują na kolejne ogłoszenia. Podczas CES 2022 Neil Druckmann potwierdził, że deweloperzy rozwijają kilka projektów.

Mimo że od premiery ostatniej przygody Ellie minęło już 1,5 roku, od dłuższego czasu nie słabną doniesienia dotyczące Naughty Dog. Mówi się, że twórcy nie próżnują i pracują nad niejedną pozycją. Wśród spekulacji przewijają się wiadomości o Frakcjach dla The Last of Us 2, The Last of Us 2: Director's Cut, The Last of Us Remake, nowym Uncharted czy też świeżutkim IP. Do pełni szczęścia brakuje oficjalnych ogłoszeń czy prezentacji, jednak wielu entuzjastów studia mogła zaintrygować ostatnia wypowiedź Druckmanna na CES 2022.

Przedstawiciel Naughty Dog w ostatnim czasie często bywał na planie serialu HBO, lecz możemy mieć pewność, że jego ekipa nie próżnowała. Główny scenarzysta The Last of Us ogłosił, że „wiele tytułów” jest właśnie rozwijanych w szeregach studia, jednocześnie dodając, że deweloperzy nie mogą się już doczekać, by „podzielić się wieloma projektami gier”, nad którymi pracują.

Deweloperzy już wielokrotnie udowodnili, że jakość ich pozycji jest jak najwyższa, pozostaje więc czekać na wszelkie wiadomości. Jeżeli plotki rzeczywiście okazałyby się prawdziwe, fani mogą już zacierać ręce na kolejne produkcje.

Źródło: https://mp1st.com/news/neil-druckmann-confirms-naughty-dog-working-on-multiple-game-projects

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych