The Last of Us Frakcje z mikrotransakcjami? Ciekawe ogłoszenie o pracę od Naughty Dog

Gry
927V
The Last of Us Frakcje z mikrotransakcjami? Ciekawe ogłoszenie o pracę od Naughty Dog
Kajetan Węsierski | 04.12.2021, 10:30

O trybie wieloosobowym do hitowej gry Naughty Dog powiedziano i napisano już wiele - a teraz ogłoszenie o pracę sugeruje, że spotkamy się tam z mikropłatnościami.

O wieloosobowym trybie do The Last of Us słyszeliśmy jeszcze przed premierą The Last of Us Part II i właściwie wciąż czekamy na konkrety. Choć trzeba podkreślić, że ostatnio coś zaczyna się dziać. Ogromna nadzieja na prezentację była we wrześniu tego roku, a jeszcze miesiąc temu Halley Gross, współscenarzystka sequela, nakręcała fanów pod kątem "Frakcji".

Teraz natomiast prawdopodobnie dostaliśmy ciekawe doniesienie, które może odnosić się właśnie do tej produkcji. Na oficjalnej stronie Naughty Dog pojawiło się niezwykle ciekawe ogłoszenie o pracę, które kierowane jest do potencjalnego "Starszego projektanta ds. monetyzacji i ekonomii". Ciekawe stanowisko! Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż w wymaganiach możemy czytać o "projektowaniu zbalansowanego systemu monetyzacji zgodnego z wizją gry".

Jakby tego było mało, w samym opisie stanowisko ekipa z ND zapowiada możliwość pracy przy "pierwszej samodzielnej grze wieloosobowej studia". Co to może oznaczać? W najlepszym wypadku fakt, iż projekt będzie darmowy, a same działania skupią się na ekonomii w kwestii waluty w grze. W najgorszym? Znienawidzone przez graczy mikropłatności. Jak będzie? Tego nie wiemy. Jedno jest pewne - Naughty Dog pracuje nad grą multiplayer!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Last of Us Part II.

Źródło: https://www.dualshockers.com/naughty-dog-job-listing-hints-that-microtransactions-could-be-coming/

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper