Amazon szykuje wielką niespodziankę? Gracze mają za darmo otrzymać kapitalną grę

Plotka
2196V
Amazon szykuje wielką niespodziankę? Gracze mają za darmo otrzymać kapitalną grę
Wojciech Gruszczyk | 03.01, 16:02

Amazon może jeszcze dzisiaj zapewnić graczom znakomitą produkcję od Electronic Arts. Jeśli plotka zostanie potwierdzona, to wielu użytkowników zapozna się z fantastycznym Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Pod koniec roku informowałem graczy o ciekawej promocji, według której klienci Prime Gaming mają otrzymać kilka ciekawych tytułów. Mogliśmy podejrzewać, że nie jest to ostateczna oferta, a najnowszy przeciek jest bardzo ciekawy.

Jeszcze dzisiaj o godzinie 18:00 Amazon ma zaoferować graczom Star Wars Jedi: Upadły zakon – pozycja będzie podobno częścią styczniowej oferty Prime Gaming, więc wielu graczy otrzyma możliwość zapoznania się z tą znakomitą produkcją.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutował w 2019 roku i przygoda osiągnęła noty na poziomie 79%. Sytuacja jest jednak bardzo ciekawa, ponieważ gra osiągnęła duży sukces i Electronic Arts potwierdziło, że jest to początek zupełnie nowej serii.

Jeśli wcześniej nie zapoznaliście się ze Star Wars Jedi: Upadły zakon, to możecie szykować się na 17-godzinną kampanię, która potwierdziła, że Respawn Entertainment posiada w swoich szeregach wielu utalentowanych deweloperów.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/star-wars-jedi-fallen-order-na-pc-za-darmo-w-prime-gaming-prawdopodobnie-poznalismy-dzisiejsza-darmowa-gre/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych