5 gier za darmo od Amazonu. Korporacja szykuje ciekawe zestawienie

Gry
1875V
5 gier za darmo od Amazonu. Korporacja szykuje ciekawe zestawienie
Wojciech Gruszczyk | 27.12.2021, 18:09

Amazon to kolejna firma, która już wkrótce przedstawi pełne zestawienie swoich darmowych gier na styczeń. Pojawił się już jednak przeciek zwiastujący pierwsze pozycje i na liście pojawia się między innymi Two Point Hospital.

Amazon Prime Gaming oferuje graczom kilka gier za darmo i aktualnie zainteresowani mogą pobrać między innymi Need for Speed Hot Pursuit, Frostpunk oraz Journey to the Savage Planet. Jest to bardzo ciekawa propozycja biorąc pod uwagę, że Prime jest nadal dostępny w bardzo niskiej cenie – Amazon walczy o klientów i abonament na gry, filmy, seriale i darmową wysyłkę jest dostępny w Polsce za zaledwie 49 zł na rok.

Według najnowszych przecieków, w styczniowym Prime Gaming otrzymamy przynajmniej pięć gier – tak prezentuje się lista ujawniona przez jednego z graczy:

  • Abandon Ship
  • In other Waters
  • Paper Beast: Folded Edition
  • Two Point Hospital
  • WRC 7

Możemy podejrzewać, że nie jest to finalne zestawienie, ale nawet jeśli Amazon zapewniłby tylko takie produkcje, to z listy na pewno warto zagrać w Two Point Hospital. Spędziłem z tym tytułem kilkadziesiąt godzin na dwóch platformach i miło wspominam pozycję.

Co sądzicie o tym zestawieniu? Warto pamiętać, że Prime Gaming to dla wielu widzów wyłącznie dodatek do przyjemnego Prime Video, które systematycznie jest rozbudowywane o mocne przygody.

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/two-point-hospital-abandon-ship-i-inne-gry-za-darmo-w-amazon-prime-prawdopodobnie-poznalismy-styczniowa-oferte-prime-gaming/

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper