Iza Łęcka Iza Łęcka 03.01.2022 13:42
Babylon’s Fall
705V

Babylon's Fall promowane przez Square Enix. Walki z bossami, eksploracja i więcej

Do premiery Babylon's Fall pozostały jeszcze dwa miesiące, jednak wydawca stopniowo rusza z kampanią promocyjną produkcji. Sprawdźmy, jak prezentują się poszczególne elementy sieciowego RPG, które było już wielokrotnie krytykowane.

Babylon's Fall już od pierwszej zapowiedzi nie ma się zbyt łatwo. Najnowsza propozycja studia PlatinumGames, które może pochwalić się tak mocnymi IP w katalogu jak Bayonetta, Astral Chain czy Nier: Automata, nie została przyjęta ze zbyt dużym entuzjazmem. Gracze wytykali twórcom wiele mankamentów, sporo uwagi poświęcając między innymi słabej oprawie wizualnej tytułu. Oliwy do ognia dodały również ostatnie działania Square Enix, w wyniku który zwiększyła się cena pozycji.

Debiut Babylon's Fall został zaplanowany na 3 marca 2022 roku – tytuł nastawiony na rozgrywkę sieciową zadebiutuje na PS4, PS5 i PC, a przedsmak pewnych atrakcji mogliśmy zobaczyć w trakcie The Games Awards. Nadszedł jednak czas na rozkręcanie machiny marketingowej.

Dzięki najnowszej reklamie możemy spojrzeć na bossów, wiele scen pojedynków i eksplorację. Wcielając się w Strażników (Sentinels) władających specyficznymi umiejętnościami, gracze będą musieli się zmierzyć z wieloma przeciwnościami. Nie od dzisiaj wiadomo, że japońskie studio tworzy gry charakteryzujące się znakomitym systemem walki, może więc gra będzie nadrabiała właśnie w tym aspekcie? Chętni przekonają się za kilka tygodni.

Źródło: Youtube.com

Tagi: Babylon’s Fall PlatinumGames reklama Square Enix