Babylon's Fall na długiej rozgrywce z PS5. Gracze krytykują nową pozycję PlatinumGames

News
1512V
Babylon's Fall na długiej rozgrywce z PS5. Gracze krytykują nową pozycję PlatinumGames
Iza Łęcka | 22.11.2021, 11:21

PlatinumGames od dłuższego czasu testuje Babylon's Fall, dzięki czemu możemy spojrzeć na nowy gameplay z produkcji zmierzającej na PS5, PS4 i PC. Tytuł mierzy się z wieloma negatywnymi komentarzami – wszystko za sprawą mało efektownej oprawy wizualnej.

Babylon's Fall jest najnowszą produkcją PlatinumGames, zespołu odpowiedzialnego między innymi za takie propozycje jak seria Bayonetta, Nier: Automata czy Astral Chain. Deweloperzy mają na swoim koncie wiele mocnych gier single-player, tymczasem przy kolejnym projekcie skupili się na rozgrywce multiplayer.

Studio dzieli się świeżutkimi materiałami z testów Babylon's Fall, a odbiorcy po raz kolejny nie pozostawiają suchej nitki na Square Enix. Najnowszy gameplay ponownie spotkał się z nieprzychylnością graczy – pod materiałem znajdziecie wiele opinii, które wyrażają niezadowolenie ze strategii przyjętej przez twórców i wydawcę:

„Boli mnie, że gra PlatinumGames jest traktowana w ten sposób, pieprzona gra z usługą na żywo, początkowo miała to być gra z fabułą dla jednego gracza, ale chciwość... To odniesie porażkę tak samo jak Marvel Avengers”

„Więc Nintendo dostaje Astral Chain, Bayonetta 3, a wszyscy inni dostają to g*wno z usługami na żywo? Dzięki Square Enix... "świetne" wykorzystanie talentu PlatinumGames, przynajmniej nie jest to battle royale, prawda?”

„Wkrótce na PS3... chyba, że będzie F2P, to splajtuje gorzej niż Anthem”.

„To wygląda okropnie”.

„Ta gra miała potencjał, a teraz to g*wno”.

Wcześniej deweloperzy zapowiedzieli, że wciąż pracują nad poprawą grafiki, jednak część sympatyków dzieł japońskiego studia nie może pogodzić się z „marnowaniem takiego talentu”. Obecnie nie znamy konkretnej daty debiutu Babylon's Fall, choć możemy przypuszczać, że Square Enix planuje udostępnić grę w bardzo spokojnym okresie. Pamiętając o wielu zaplanowanych premierach na początku 2022 roku to zadanie będzie nieco utrudnione.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych