Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) w Ameryce Łacińskiej? Rozwój gry przebiega sprawnie

News
1185V
Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) w Ameryce Łacińskiej? Rozwój gry przebiega sprawnie
Iza Łęcka | 03.01, 12:57

Tom Henderson, znany informator, który dzieli się wieloma zakulisowymi szczegółami dotyczącymi serii Call of Duty czy Battlefield, opublikował nowy materiał dotyczący najnowszej odsłony Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022), przedstawiając szczegóły nie tylko dotyczące kampanii.

Tuż po premierze Call of Duty: Vanguard uwaga wielu sympatyków IP Activision skupiła się na nowej pełnoprawnej części, którą zgodnie z niepotwierdzonymi doniesieniami ma być Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022). Spekulacji dotyczących produkcji nie brakuje, a kolejną cegiełkę dokłada popularny informator.

Henderson opracował filmik skupiający się na następnej produkcji z cyklu, która jest swego rodzaju podsumowaniem wcześniej udostępnionych, jak i nowych wiadomości. Tak jak przekazywaliśmy na początku listopada, kampania Modern Warfare 2 (2022) będzie najprawdopodobniej rozgrywać się na terenach Ameryki Łacińskiej (Kolumbia, niektóre misje mogą być również na Kubie) i skupi się na brutalnych walkach z kartelami. Insider wskazuje, że niektóre rozwiązania fabularne mogą wzbudzić wiele intensywnych reakcji wśród odbiorców – będzie odważnie, momentami makabrycznie, a gra okaże się „twardszą wersją Modern Warfare z 2019 roku”

Deweloperzy odpowiedzialni za grę wprowadzą nowy tryb PvEvP w stylu Escape from Tarkov, nazwany DMZ, który odznaczać się będzie nową mapą, operatorami i broniami. Sztuczna inteligencja została znacząco ulepszona, dzięki czemu walka będzie większym wyzwaniem – przeciwnicy mogą wezwać wsparcie, również ze strony załogi helikopterów czy innych pojazdów.

W oparciu o materiały pre-alfa informator wskazuje, że stan prac Infinity Ward jest na znacznie lepszym poziomie niż w przypadku ostatnich wcześniejszych odsłon serii, a strzelanka prezentuje się całkiem efektownie. Oczywiście część ze wskazanych doniesień powinniśmy przyjąć z pewnym dystansem, jednak Henderson już wielokrotnie udowodnił, że posiada wiele wiarygodnych źródeł.

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-2-2022-campaign-is-set-in-latin-america-rumor

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych