Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2022 roku nadal na 2 generacje? Activision zaskakuje

Gry (plotka)
1460V
Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2022 roku nadal na 2 generacje? Activision zaskakuje
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2021, 14:57

Jeśli liczyliście, że już w przyszłym roku zapoznamy się z pełni next-genowym Call of Duty, które porzuci problematyczne, starsze konsole, to niestety nie mamy dobrych informacji. Według najnowszego raportu – Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2022 roku trafi na wiele platform.

Call of Duty: Vanguard zadebiutował w zeszłym miesiącu, ale od tego czasu produkcja trafiła na promocję, a deweloperzy zorganizowali pierwszy darmowy weekend. Nie jest to normalna sytuacja, która jednak ma potwierdzać problemy – tytuł podobno nie osiągnął oczekiwanych przez Activision wyników.

Według wielu opinii jednym z problemów gry była premiera na konsolach dwóch generacji, ponieważ deweloperzy wciąż muszą się ograniczać z powodu słabej wydajności PlayStation 4 i Xboksa One.

Jak się jednak okazuje – przyszłoroczna strzelanka ma ponownie trafić na PS5, PS4, XSX|S i XOne. Wiadomość przedstawił Tom Henderson:

„Modern Warfare II (2022) pojawi się zarówno na konsolach obecnej, jak i poprzedniej generacji.

Aktualnie uważa się, że będzie to ostatnia odsłona Call of Duty na konsole poprzedniej generacji, ale ostatecznie będzie to zależało od sytuacji na rynku”.

Informator wspomina, że prawdopodobnie będzie to ostatnia odsłona Call of Duty, która trafi jeszcze na PS4 i XOne, ale wszystko zależy od sytuacji na rynku. Możemy podejrzewać, że Activision w obliczu wciąż wielkich problemów z dostępem do PlayStation 5 i Xboksów Series X|S nie chce rezygnować z gigantycznej bazy potencjalnych odbiorców.

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper