Remaster Tales of the Abyss w drodze? Bandai Namco udostępnia za darmo cały serial anime

Gry
859V
Remaster Tales of the Abyss w drodze? Bandai Namco udostępnia za darmo cały serial anime
Bartosz Dawidowski | 03.01.2022, 09:29

Bandai Namco świętuje 25 rocznicę powstania swojej flagowej roleplayowej serii Tales. Tym razem japońska firma zdecydowała się, by udostępnić w całości serial animowany Tales of the Abyss. 

Wydawca będzie udostępniać za darmo co tydzień jeden odcinek opowieści bazującej na wydarzeniach ze znakomitego Tales of the Abyss, wprowadzonego w pierwotnym wydaniu na PS2 (gra otrzymała później konwersję na 3DS). W tej chwili do dyspozycji mamy 2 epizody, wyposażone w angielskie napisy, które czekają na was poniżej. Już w piątek na oficjalny kanał youtube'owy firmy wleci trzeci odcinek. Cała seria liczy sobie 26 epizodów i zadebiutowała w 2008 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Warto przy tej okazji przypomnieć, że Bandai Namco w listopadzie uruchomiło ankietę, w której pytało fanów, jaka gra z serii Tales powinna zostać odświeżona w formie remastera. Zwrócenie uwagi graczy na Tales of the Abyss poprzez udostępnianie serialu animowanego podpowiada, że japoński wydawca mógł wziąć na warsztat właśnie tego znakomitego roleplaya. Byłby to z pewnością dobry wybór. Tales of the Abyss jest jedną z najmocniejszych odsłon rzeczonej serii, szczególnie udaną pod względem fabularnym (bardzo ciekawy rozwój bohaterów, wiarygodne motywacje postaci, świetny antagonista).

Źródło: własne

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper