Remastery serii Tales po sukcesie Tales of Arise. Bandai Namco pyta, która gra powinna zostać odświeżona

News
517V
Remastery serii Tales po sukcesie Tales of Arise. Bandai Namco pyta, która gra powinna zostać odświeżona
Bartosz Dawidowski | 29.11.2021, 13:30

Niedawno Bandai Namco chwaliło się, że Tales of Arise pobiło rekord w szybkości sprzedaży tej marki. Wygląda na to, że wydawca zamierza kuć żelazo póki gorące.

Tales of Arise sprzedaje się świetnie i wygląda na to, że Bandai Namco widzi w związku z tym szansę na przyciągnięcie wielu graczy do starszych odsłon tej zasłużonej, roleplayowej serii. Japoński wydawca przygotował ogólnodostępną ankietę, w której zadaje pytania nie tylko o nasze wrażenia z rozgrywki w Tales of Arise, ale o starsze części tego IP. 

Bandai Namco zadaje pytanie o to, w jaki remaster starszej odsłony Tales chcielibyśmy zagrać, co podpowiada, że firma szykuje się do stworzenia takiego projektu. Już wcześniej główny producent Tales of Arise stwierdził, że Square Enix powinno być wzorem dla Bandai Namco w kontekście remasterów starszych RPG-ów i przypominania o pierwszych odsłonach marki Final Fantasy.

Japoński wydawca pyta również w ankiecie czy chcielibyśmy otrzymać na Starym Kontynencie takie odsłony marki, jak Tales of Rebirth czy Tales of Legendia, które nie dotarły na europejski rynek w wydaniu na PS2.

Ankieta Bandai Namco czeka na was w tym miejscu, na oficjalnej stronie firmy.

Źródło: https://wccftech.com/tales-of-arise-survey-remasters/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych