Elden Ring oceniony przez ESRB. Opis pozwala poznać nowe szczegóły na temat wyczekiwanej gry

News
1192V
Elden Ring oceniony przez ESRB. Opis pozwala poznać nowe szczegóły na temat wyczekiwanej gry
Kajetan Węsierki | 02.01, 19:30

ESRB poddało ocenie hit, który zadebiutuje już w lutym - oprócz oczywistości, poznaliśmy kilka bardzo ciekawych elementów rozgrywki. 

Elden Ring to bez cienia wątpliwości najbardziej wyczekiwana gra pierwszego kwartału 2022 roku - przynamniej przez sporą rzeszę graczy. Projekt już na zwiastunach prezentował się znakomicie, a biorąc pod uwagę opinie osób, które miały okazję widzieć finalną wersję, będzie naprawdę zjawiskowo. Cóż, pozostaje czekać i już teraz rezerwować miejsce na dysku, aby 25 lutego nie było niespodzianek. 

W związku ze zbliżającą się premierą, ESRB podzieliło się swoją oceną gry oraz tego, jakie elementy wpływają na jej ograniczenia wiekowe. Sam opis mówi wprost o krwawych scenach i elementach gore, a wyjątkowo ciekawy zdaje się fragment o rzeczach do kolekcjonowania - wśród nich będziemy mieli palce oraz języki. Brzmi nietypowo, choć dla fanów soulslike nie będzie to żadnym zaskoczeniem. 

Prócz tego możemy przeczytać o odcinaniu kończyn (i ponownym ich przyłączaniu), delikatnej nagości (nagi boss z okolicami bikini zakrytymi łuskami), krwi, wulgaryzmach i "rękach zwisających z sufitu" (dosłownie). Nie jest to nic, co zaskoczy osoby mające wcześniej styczność z grami od From Software, ale "świeżaków" może czekać niezła i bardzo ciekawa przeprawa przez wszystkie możliwe opcje gore. 

Zapowiada się naprawdę dobrze - dajcie znać, czy czekacie! 

Źródło: https://www.thegamer.com/elden-rings-esrb-rating-reveals-severed-tongues-and-fingers-as-collectibles/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych