PS Plus – najlepsze gry z 2021 roku. PlayStation Polska wybrało ciekawe tytuły

News
1634V
PS Plus – najlepsze gry z 2021 roku. PlayStation Polska wybrało ciekawe tytuły
Wojciech Gruszczyk | 28.12.2021, 19:38

PlayStation Polska postanowiło podsumować ostatnie 12 miesięcy i wybrało najlepsze gry z oferty PS Plus z 2021 roku. Szymon przedstawia ciekawe pozycje i lista pokazuje jedno – klienci Sony otrzymali kilka świetnych produkcji.

Oferta PS Plus w 2021 roku zbierała mieszane opinie, ale nie możemy zapomnieć, że Sony na przestrzeni całych 12 miesięcy zapewniło kilka naprawdę mocnych gier. Według przecieków część klientów nie będzie narzekać na styczniową listę, jednak nadal musimy zaczekać na potwierdzenie następnych tytułów.

Jak wspomniałem we wstępie, Szymon z PlayStation Polska wybrał najciekawsze gry z PS Plus 2021 roku. Na liście pojawiły się: Knockout City, Wreckfest, A Plague Tale: Innocence, Star Wars Squadrons, Remnant from the Ashes, Days Gone, Hitman 2, Final Fantasy VII Remake, Maneater oraz Control Ultimate Edition.

Jest to naprawdę mocne zestawienie, które powinno trafić w gust wielu graczy – warto zwrócić uwagę, że nie brakuje tutaj mocnych gier AAA od zespołów third-party, ale Japończycy wrzucili do oferty także swoją perełkę.

Graliście we wszystkie produkcje polecane przez PlayStation Polska? Ja od siebie z tego zestawienia na pewno mogę polecić Days Gone, Final Fantasy VII Remake, Maneater oraz Control Ultimate Edition.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych