PS Plus na styczeń wyciekło! Sony szykuje genialny miesiąc dla graczy z PS5 i PS4

Plotka
16486V
PS Plus na styczeń wyciekło! Sony szykuje genialny miesiąc dla graczy z PS5 i PS4
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2021, 14:54

Sony dopiero w przyszłym tygodniu oficjalnie przedstawi ofertę PS Plus na styczeń, ale kolejny raz oferta pojawiła się przed czasem. Japończycy mają jednak rozpocząć rok od znakomitego zestawu, który powinien zainteresować wielu graczy.

Nie jest to jeszcze oficjalna lista, jednak Dealabs już cztery razy z rzędu przedstawiło zestawienie PS Plus przed Sony i... Na stronie ponownie opublikowano pełną listę gier. Osoba, która otrzymała wiadomość chciała na początku zrobić graczom niespodziankę, ale w ostateczności przedstawiono pełne zestawienie.

PS Plus styczeń 2021

  • Deep Rock Galactic (PS5 | PS4)
  • Persona 5 Strikers (PS4) 
  • DiRT 5 (PS5 | PS4)

Jak widać w PlayStation Plus mają pojawić się świetne wyścigi Codemasters, ale także mocna propozycja od Atlusa oraz kooperacyjny shooter opracowany przez Ghost Ship Games. Ta ostatnia pozycja prezentuje odrobinę niższy poziom od Persona 5 Strikers oraz DiRT 5, jednak pewnie wielu graczy i tak chętnie sprawdzi propozycję.

Warto zwrócić uwagę, że gry zebrały dobre oceny – Persona 5 Strikers (83%), DiRT 5 (80%), Deep Rock Galactic (85% wersja z PC).

I co Wy na to?

PS Plus na styczeń wyciekło!

Źródło: https://www.dealabs.com/bons-plans/ps-deep-rock-galactic-persona-5-strikers-et-dirt-5-offerts-sur-ps5ps4-dematerialises-2278401

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych