Tony Hawk's Pro Skater może faktycznie powrócić? Gracze znaleźli tajemniczy teaser

Gry (plotka)
883V
Tony Hawk's Pro Skater może faktycznie powrócić? Gracze znaleźli tajemniczy teaser
Wojciech Gruszczyk | 27.12.2021, 16:08

Activision mogło nie zrezygnować z marki Tony Hawk's Pro Skater. Gracze natrafili na kolejny teaser, który ma zwiastować nadejście nowej produkcji lub przynajmniej odświeżenie Tony Hawk's Pro Skater 3.

Activision systematycznie oferuje graczom kolejne odsłony serii Call of Duty, ale wydawca ma w rękach kilka mocnych IP, które w ostatnich latach powróciły i osiągnęły sukcesy. Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zostało docenione na poprzedniej oraz aktualnej generacji, ale wciąż brakuje konkretnej zapowiedzi dotyczącej rozwoju następnych odsłon serii.

Już w maju pojawiły się informacje, według których powstaje nowy Tony Hawk's Pro Skater lub przynajmniej deweloperzy odświeżają Tony Hawk's Pro Skater 3, jednak nadal nie otrzymaliśmy zapowiedzi.

Gracze jednak dostrzegli ciekawą sytuację – na oficjalnym profilu THPS pojawiła się druga grafika z tajemniczym stwierdzeniem „12 < 312”.

„znowu z teaserem. kilka miesięcy temu drażnili się z tym w swoich grafikach na Halloween”.

Według graczy – deweloperzy próbują właśnie w taki sposób zapowiedzieć nadejście kolejnego projektu z serii Tony Hawk's Pro Skater. W zasadzie już kilka miesięcy temu otrzymaliśmy konkretną wiadomość, która pozwala przygotowywać się na kolejny projekt. Trudno jednak powiedzieć, kiedy gra zostanie ujawniona.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/12/rumour-activision-might-be-subtly-teasing-a-new-tony-hawk-game

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper