Tormentor na krwawej rozgrywce. „Polski Manhunt” zaskakuje scenami

News
1732V
Tormentor na krwawej rozgrywce. „Polski Manhunt” zaskakuje scenami
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2021, 19:47

W następnych latach na rynku nie zabraknie nowych, polskich gier, a Tormentor może okazać się ciekawą opcją dla graczy, którzy uwielbiają krwawe produkcje. Zobaczcie nowy materiał z pozycji, który jest przepełniony mocnymi scenami.

Pierwszy raz o Tormentor pisaliśmy w zeszłym roku, ale jak się okazuje prace nad tytułem wciąż trwają. Gra nadal znajduje się w fazie alfa, więc deweloperzy nie zadbali jeszcze o wiele elementów produkcji, ale nawet w tej sytuacji pokazane sceny mogą zaskoczyć.

Tormentor to najnowsza propozycja Madmind Studio, które jest znane z Agony oraz Succubus, więc możemy mieć pewność, że deweloperzy nie boją się kontrowersyjnych tematów. Teraz jednak gracze wcielą się w potwora-sadystę – jego zadaniem jest wybicie kolejnych osób.

Główny bohater chętnie wykorzystuje zróżnicowaną broń oraz elementy otoczenia, by dosłownie mordować ofiary. W tytule nie zabraknie także nagości – choć ta została aktualnie ukryta, by materiał nie został zablokowany.

Tormentor zadebiutuje na trzech platformach (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC), ale aktualnie deweloperzy nie potwierdzają daty premiery.

Źródło: https://polskigamedev.pl/tormentor-poluje-wybebesza-dusi-i-odrywa-twarz

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych