Tormentor szokuje sadystycznym pomysłem na gameplay. Polska gra na pierwszym zwiastunie

News
2556V
Tormentor szokuje sadystycznym pomysłem na gameplay. Polska gra na pierwszym zwiastunie
Bartosz Dawidowski | 22.12.2020, 13:02

Polskie studio Madmind, odpowiedzialne za niestety dosyć kiepską grę Agony, nie przestaje szokować. Tym razem deweloperzy przedstawili projekt zwany Tormentorem, w którym wcielimy się w sadystę, torturującego swe ofiary.

Pomysł na gameplay w Tormentor wydaje się niesmaczny. W nowej produkcji polskiego studia Madmind mamy wcielić się w faceta przeprowadzającego sadystyczne sesje znęcania się nad pojmanymi ofiarami, czyli "ludźmi skazanymi na śmierć w opuszczonym więzieniu". Trailer sugeruje, że za tortury mamy otrzymywać w grze pieniądze od lubujących się w takiej "rozrywce" widzów.

Tormentor dorobił się już trailera i zakładki na Steam. Deweloperzy z Bydgoszczy tak opisują szykowaną rozgrywkę:

"Wciel się w bezlitosnego kata. Zarabiaj pieniądze na transmisjach wideo ze swoich tortur, po czym kupuj nowe ofiary i rozszerzaj narzędzia do zadawania cierpienia w swoim więzieniu. (...)

Szukaj najlepszych ofert i kupuj nowe narzędzia tortur. (...) Przeprowadzaj proces personalizacji swoich ofiar, tworząc w edytorze nowe postacie.

Główne atrakcje Tormentor:

  • Rozwijanie narzędzi tortur
  • Rozbudowany edytor postaci
  • Organizowanie polowań na ofiary
  • Brutalne egzekucje
  • Walki w TPP

Nie znamy jeszcze daty premiery tej produkcji przeznaczonej wyłącznie dla dorosłych odbiorców. Wiadomo natomiast, że tytuł ma obsługiwać ray tracing i że tworzony jest z myślą o PC, PS5 i XSX.

Madmind Studios tworzy równolegle inną, szokującą brutalnością produkcję. Chodzi o Succubus, który doczekał się ostatnio dema.

Źródło: https://worthplaying.com/article/2020/12/21/news/123454/ https://www.dsogaming.com/news/tormentor-is-a-new-game-from-the-devs-behind-agony-succubus-paranoid/ Steam

Komentarze (120)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych