Henry Cavill liczy na ekranizację Red Dead Redemption 2. Aktor wspomina o grach w wywiadach

Filmy/seriale
2088V
Henry Cavill liczy na ekranizację Red Dead Redemption 2. Aktor wspomina o grach w wywiadach
Bartosz Dawidowski | 22.12.2021, 08:51

Henry Cavill przy okazji premiery 2 sezonu "Wiedźmina" zaczął udzielać całych serii wywiadów. Aktor wspomina w nich często o swojej pasji do gier.

Już tydzień temu aktor wcielający się w Geralta, w netflixowej adaptacji książek Andrzeja Sapkowskiego, stwierdził, że chętnie wystąpiłby w serialowej produkcji, bazującej na serii Mass Effect, podkreślając, że grał w "genialną" trylogię od BioWare. Tym razem Henry Cavill zwierzył się, że aktualnie przechodzi Red Dead Redemption 2, które również byłoby według niego doskonałym materiałem na ekranizację.

Dalsza część tekstu pod wideo

"Jest wiele gier zasługujących na ekranizację. Ostatnio zacząłem bawić się w Red Dead Redemption 2. Wiem, że późno przyłączyłem się w tym przypadku do imprezy, ale muszę powiedzieć, że ten tytuł naprawdę mi się podoba. Byłoby fajnie przekuć coś takiego w film" - powiedział Henry Cavill w rozmowie z serwisem Game Reactor.

W innym wywiadzie aktor wcielający się w serialowego Geralta zwierzył się, że pasja do World of Warcraft prawie kosztowała go rolę w "Lidze Sprawiedliwości" Zacka Snydera.

"Pewnego wieczoru grałem, jak to mam w zwyczaju. Rozpoczęła się zaciekła walka, totalnie się wkręciłem i zapomniałem o bożym świecie. Kątem oka zauważyłem, że telefon dzwoni, ale uznałem, że rozgrywka jest ważniejsza. Okazało się, że dzwonił Zack Snyder, który chciał mnie zaprosić do roli Supermana. Na szczęście kiedy oddzwoniłem, to odebrał. Spróbuj zrozumieć, to była ważna rozgrywka, którą niestety przegrałem!" - powiedział aktor w rozmowie z magazynem Elle Man.

Przy okazji tematu 2 sezonu "Wiedźmina", sprawdźcie nowe materiały wideo, które Netflix opublikował na swoim oficjalnym kanale YouTube. Firma daje nam tutaj szansę na posłuchanie jak poszczególni aktorzy odbierają swoje role i innych serialowych bohaterów.

https://youtu.be/fY1epUcMOVY
https://youtu.be/S7uVs_BLmjo
https://youtu.be/culhWbnwjR4
https://youtu.be/uT4O3bgtYuA

Źródło: https://www.elleman.pl/artykul/w-nowym-elle-manie-rozmawiamy-z-henrym-cavillem-211216112306?from_inarticle=22599 https://comicbook.com/gaming/news/henry-cavill-wants-red-dead-redemption-2-netflix-movie-tv-show/

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper