Wiedźmin i Superman to za mało. Henry Cavill jest gotowy na serię Mass Effect

Filmy/seriale
1474V
Wiedźmin i Superman to za mało. Henry Cavill jest gotowy na serię Mass Effect
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 13:59

Jeszcze kilka miesięcy temu pojawiały się plotki, według których Henry Cavill wskoczy we wdzianka komandora Sheparda i trafi do serialu „Mass Effect”. Aktor nie ukrywa, że jest gotowy do rozmów, by wcielić się w kolejną ikoniczną postać.

Pod koniec listopada pojawiła się informacja, według których Amazon może otrzymać prawa do stworzenia serialu „Mass Effect”. Nie wszyscy są przekonani, czy jest to dobry pomysł, ale najwidoczniej Henry Cavill jest gotowy do kolejnej roli.

Dalsza część tekstu pod wideo

Aktor podczas wywiadu z serwisem GamesRadar+ potwierdził, że chętnie zająłby się kolejną produkcją mocno związaną ze światem gier:

„Bardzo chętnie, tak [odpowiedź na pytanie czy chciałby wystąpić w serialu na podstawie serii BioWare – red.], wszystko zależy od tego jak to zrealizują. Adaptacja świata może być ciężka lub lekka. Kiedy podoba mi się jakiś produkt, wolę, żeby adaptacja była mniej zmieniona od źródła, więc wszystko zależy”.

Henry Cavill potwierdził nawet, że jest wielkim fanem Mass Effecta – chociaż wciąż nie grał w ostatnią część serii:

„Nie grałem w Andromedę - miałem zamiar, ale byłem bardzo zajęty. Jednak [trylogia Mass Effect]? Tak. Uwielbiam ją. Genialne gry. Powstałaby z tego wspaniała seria filmów lub seriali”.

Warto przypomnieć, że już w lutym pojawiły się pogłoski łączące Henry'ego Cavilla z uniwersum Mass Effecta, lecz od tego czasu wciąż nie potwierdzono produkcji.

Jak sądzicie Henry Cavill nadawałby się na komandora Sheparda?

Źródło: https://www.psu.com/news/the-witchers-henry-cavill-would-love-to-have-a-conversation-about-appearing-in-mass-effect-series/

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper