Starfield na ciekawym materiale. Bethesda przedstawia nowe IP i pokazuje nowe ujęcia z gry

News
2198V
Starfield na ciekawym materiale. Bethesda przedstawia nowe IP i pokazuje nowe ujęcia z gry
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2021, 16:24

Od miesięcy czekaliśmy na ten moment. Todd Howard postanowił opowiedzieć graczom o zupełnie nowym świecie, który Bethesda rozwijała przez lata. Twórcy odkrywają nowe IP i przygotowują śmiałków na wielką premierę.

Starfield zadebiutuje 11 listopada 2022 roku, jednak Bethesda tym razem zapewni zupełnie nowe IP, więc firma chce w odpowiedni sposób przygotować graczy na wielkie wydarzenie. Deweloperzy właśnie zaprezentowali pierwszy dziennik z serii „Odkrywamy Starfield” („Do gwiazd”), na którym otrzymujemy pierwsze i zarazem wstępne szczegóły dotyczące nowego IP.

Todd Howard (dyrektor gry), Angela Browder (dyrektor studia) i Matt Carofano (dyrektor artystyczny) wspólnie opowiadają o przygotowaniu nowego świata – to wielkie wydarzenie dla studia, które latami rozwijało gry z serii The Elder Scrolls i Fallout.

Matt Carofano wspomina o ważnym szczególe – Starfield jest bardziej „osadzony w rzeczywistości” względem przykładowo Skyrima, więc twórcy mogli w zupełnie inny sposób podejść do pracy.

Bethesda podkreśla, że to dopiero pierwszy materiał, który przygotuje graczy na nowy świat – na filmie zobaczycie wiele grafik koncepcyjnych ze Starfielda, które wcześniej nie były prezentowane.

Sprawdźcie również ostatnie grafiki opublikowane przez Bethesdę, które rozbudzają nadzieje na kosmicznego RPG-a.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych